wersja do wydruku Piotr Tkaczyk 26.06.2019 14:08

INFORMACJA O WYNIKU NABORU na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.

INFORMACJA O WYNIKU NABORU na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze – Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie

 

Nazwa i adres jednostki:

Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie, ul. Szkolna 41, 27- 350 Sienno

Stanowisko urzędnicze:

Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie

 

Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana: 

Pani Ewelina Kustra

zamieszkała: Trzemcha Górna, gm. Sienno

 

 Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Oferta pani Eweliny Kustra spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej komisja uznała, że pani Ewelina Kustra posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do pracy na stanowisku Dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie. Kandydatka zaprezentowała się udowadniając, że posiada niezbędną wiedzę z zakresu przepisów prawa prawa, metod  i technik zarządzania. Kandydatka dała się poznać jako osoba kompetentna, komunikatywna i odpowiedzialna, cechy te dają gwarancję wykonywania zadań na wysokim poziomie.

 

W związku z powyższym komisja rekrutacyjna powołana do przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze – Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie postanowiła rekomendować na to stanowisko panią Ewelinę Kustra.

Maria Węgrzecka

 /-/ Wicestarosta

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:INFORMACJA O WYNIKU NABORU na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.
Podmiot udostępniający informację:POWIAT LIPSKI STAROSTWO POWIATOWE W LIPSKU
Informację opublikował:Piotr Tkaczyk
Informację wytworzył:Wicestarosta -
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:26.06.2019 14:08

Rejestr zmian dokumentu

pokaż