wersja do wydruku Piotr Tkaczyk 13.05.2019 10:02

INFORMACJA O WYNIKU NABORU na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie

 

Nazwa i adres jednostki:

Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie, ul. Szkolna 41, 27- 350 Sienno

Stanowisko urzędnicze:

Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie

 

Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana: 

 

   

 Pani Barbara Pastuszka

zamieszkała: Grabowiec, gm. Rzeczniów

 

 Uzasadnienie dokonanego wyboru:

 

Oferta pani Barbary Pastuszka spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej komisja uznała, że pani Barbara Pastuszka posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do pracy na stanowisku Dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie. Kandydatka przedstawiła rzetelną koncepcję funkcjonowania placówki, wykazała się znajomością obowiązującego w tej materii prawa oraz zasad współpracy z organizacjami pozarządowymi. Kandydatka dała się poznać jako osoba kompetentna, komunikatywna i odpowiedzialna. Kandydatka posiada wysoką motywację i umiejętność organizacji pracy.

 

W związku z powyższym komisja rekrutacyjna powołana do przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze – Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie postanowiła rekomendować na to stanowisko panią Barbarę Pastuszka.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:INFORMACJA O WYNIKU NABORU na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.
Podmiot udostępniający informację:POWIAT LIPSKI STAROSTWO POWIATOWE W LIPSKU
Informację opublikował:Piotr Tkaczyk
Informację wytworzył:Maria Węgrzecka
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:13.05.2019 10:02

Rejestr zmian dokumentu

pokaż